Obavijesti za siječanj 2017.

Poštovani članovi!

Na linku se nalazi Informativni list za mjesec siječanj 2017. godine sa čestitkom za novu 2017.

Godišnji informativni list sa svim statističkim podacima za 2016. godinu, planovima i ostalim podacima za uključenje u aktivnosti u 2017. godini objaviti ćemo nakon usvajanje od strane UO početkom siječnja.

Pri kraju su predizborne aktivnosti za novo rukovodstvu Društva. Nakon više poziva članovima na uključenje riješena je glavnina funkcija, dok još do Nove godine treba riješiti pitanje učlanitelja i predsjednika Komisije za priznanja.
Nakon utvrđivanja kandidata do Nove godine, kandidati će se uhodavati do izborne skupštine krajem veljače, na kojoj će se izvršiti, odnosno potvrditi njihov izbor.

Počela je obnova članarine i učlanjenje novih članova. Prema odluci UO članarina ostaje ista (80,00 kn za zaposlene i nezaposlene te 50 kn za sve ostale). Novost je uplata upisnine za nove članove koja iznosi 20,00 kn, osim za djecu, učenike i studente koji uplaćuju samo članarinu. Za izgubljenu člansku iskaznicu i članski karton za markice uplaćuje se 10,00 kn.

2016. godinu završavamo sa rekordnih 1177 članova a raduje što je od toga 466 mladih do 18 godina.

Ovo je zadnje slanje poruke za one članove koji nisu uplatili članarinu za 2016. godinu!

Želimo Vam svima Sve najbolje povodom nadolazećih blagdana!

Tajništvo HPD “MIV” Varaždin
Informativna sekcija