Info list za Veljaču 2022

Poštovani članovi!
U prilogu dostavljamo info list za mjesec veljaču.
Obavješćujemo Vas da smo dobili zabranu polaska na izlete od hotela Turist pa će se svi polasci organizirati ubuduće od parkirališta na varaždinskom groblju s mogućnosti ulaska na autobusnim postajama na izlasku iz grada ukoliko se postaja nalazi na pravcu destinacije izleta.
Također Vas obavješćujemo da se u nedjelju, 30.01. umjesto destinacije Drava organizira otkazani izlet na Ham Pokojec. Vodič je Srećko Sekulić a polazak je od parkirališta na groblju u 9.00 sati. Ako se danas na sastanku prijavi više od 10 sudionika organizirat će se prijevoz autobusom.
Nažalost još nismo primili program za Gorski kotar i termin za Ivančicu pa za to pratite obavijesti na fejsu pod HPD MIV.
Pozdravljamo sve nove članove a posebno članove novog ogranka “Čevo” na školi 2. gimnazije kojeg vodi Ostrički Jasminka
LP!
Tajništvo
Informativna sekcija
 Na linku možete pogledati i preuzeti (za tisak u PDF-u) Info list za mjesec Veljača
  O programima izleta i ostale informacije pratite na Vašoj internet i Facebook stranici!