Info list za Travanj 2022

Poštovani članovi!

U prilogu dostavljamo vam informativni list za mjesec travanj kao i programe izleta koji su aktualni u ovom trenutku.
Još uvijek nam nije poznato što je Hrvatski planinarski savez odlučio što će biti sa planinarskom kućom u Jablancu iako je početak sezone vrlo blizo a treba organizirati radnu akciju, a treba odgovoriti i zainteresiranim korisnicima za izlete i boravak.
Uspješno se privodi kraju opća planinarska škola.
Pozdravljamo oko 300 novih članova društva, posebno djecu sekcije Čevo, pa će već ovih dana broj uplaćenih članarina proći 1.000.
Sutra, u srijedu održati će se sjednica UO na kojo će se odlučiti o terminu i načinu održavanja godišnje Skupštine.
Isto tako biti će donešena odluka o novom cjeniku prijevoza koji će poskupjeti adekvatno poskupljenju troškova prijevoza.
Nadamo se daljnjem smirivanju situacije oko korona virusa što će doprinijeti sprovođenje naših aktivnosti u boljim okolnostima.
Srdačan pozdrav!
Tajništvo HPD MIV Varaždin
Informativna sekcija
 Na linku možete pogledati i preuzeti (za tisak u PDF-u) Info list za mjesec Travanj
  O programima izleta i ostale informacije pratite na Vašoj internet Facebook stranici!