Info list za Lipanj 2022

Poštovani članovi!

U prilogu dostavljamo info list za mjesec lipanj kao i novopristigle planove izleta.
Kao što možete vidjeti u lipnju kreće još jedna aktivnost Društva – Obiteljski izleti
Da bi uključili i onu djecu i osnovnoškolce koji ne mogu na izlete u okviru osnovnih škola i vrtića u kojima su osnovani planinarski ogranci pokreću se obiteljski izleti na kojima mogu sudjelovati djeca uz roditelje, skrbnike, djede i bake.

Na provedenoj anketi zanimanje je do sada pokazalo preko 40 obitelji pa vjerujemo da će to biti opravdana akcija Društva u okviru sekcije “Čevo” Dogovor i plan obaviti će se na Ham Pokojcu u subotu, 28.05. po priloženom Pozivu a prvi obiteljski izlet organizirati će se na Grebengrad.

26, 27 i 28 – idući vikend, održavaju se Dani Hrvatskih planinara u Vrgorcu pa iskoristite priliku da upoznate taj kraj uz druženja planinara i izlete uz vrlo povoljne uvjete
4.06. predstoji nam druženje članova na Danima planinara MIV-a u Varaždinskim Toplicama pa vas pozivamo još jednom da se na vrijeme prijavite i pružite pomoć u ovoj akciji

Sekcija “Svaki tjedan – izlet jedan” organizira 16,17,i 19 lipanja izvanredni izlet za rekreativce na Velebit i Jablanac po programu u prilogu

Uskoro će se izraditi nova web stranica našeg Društva a aktivan je i Facebook
pa pratite najnovija zbivanja i izvješća koja se u međuvremenu zbivaju. Ovaj prilog šalje se članovima na preko 900 mail adresa članova a od toga vraća se oko 60 ne primljenih radi krive adrese ili punog spremnika pa molimo članove koji ne primaju ove informacije da se jave učlanitelju radi izmjene podataka!

Srdačan pozdrav!

Tajništvo HPD MIV

Informativna sekcija

Na linku možete pogledati i preuzeti (za tisak u PDF-u) Info list za mjesec Travanj
  O programima izleta i ostale informacije pratite na Vašoj internet i Facebook stranici!