Info list ožujak – Skupština Društva 2018.

Poštovani članovi!

U prvom redu želimo dobrodošlicu novim članovima, 180-torici koliko se učlanilo u ovoj godini.

Pred nama je organizacija redovne godišnje Skupštine koja će se održati u petak, 9. ožujka, u restoranu “Barok” u KTC.

Pazite da se prijavite do 7. ožujka.

Na linku se nalazi Poziv uz skraćena izvješća i planove dok će Vam više moći reći predsjednici sekcija i komisija na Skupštini.

Na linku se nalazi i Informativni list za mjesec ožujak 2018.

Odgođeni izlet na Roglu predviđen je za 25. ožujak, kada će se organizirati i izlet na Uršlju goru, tako da će rekreativni dio članova moći na Roglu dok je izlet na Uršlju goru predviđen za kondiciono spremne članove obzirom na svladavanje visinske razlike od gotovo 1.000 metara.

Godišnji informativni list izdat ćemo nakon godišnje Skupštine sa svim planovima i informacijama za uključenje u aktivnosti Društva.

Primjećujete nova obilježja društva, odnosno grb Društva i dizajn dokumenata, koje je kreirala Vladka Češnjaj a odobrio Upravni odbor na svojoj 9 sjednici.

Želimo Vam puno lijepih trenutaka i ostvarenja u planinarskim aktivnostima!

Tajništvo HPD MIV Varaždin
Informativna sekcija