Humanitarno orijentacijsko trčanje

Poštovani članovi!

Na linku se nalazi Poziv na trke orijentacijskog trčanja humanitarnog karaktera, a sakupljaju se stvari za Specijalnu bolnicu za kronične bolesti dječje dobi Gornja Bistra.

Humanitarnu akciju organizira orijentacijski klub Merz, klub kojeg smo i mi dio, preko naših orijentacista.

Trke će se održati 3. runja u Gornjoj Bitri, a kako nisu natjecateljskog tipa pogodne su i za sve početnike.

Molimo Vas da se prema svojim mogućnostima uključite u ovu humanitanu akciju donacijom predmeta navedenih u Pozivu, a možete se prijaviti i za trčanje na nekoj od utrka na broj mobitela 098 591 085 do četvrtka u 20 sati.

Sve donacije skupljamo u srijedu, 31. kolovoza, tokom sastanka planinarskog društva. Ili možete nazvati na gore navedeni broj mobitela ako želite donirati tokom četvrtka ili petka.
Sakuplja se:
HRANA:
Dječja hrana (tip: čokolino, medolino, frutolino, rižolino…) Suhi keksi (tip: Petit Beurre)
Svježe voće, dječje kašice (tip: HIPP), prirodni voćni sokovi
Med, Čaj, Cedevita
ODJEĆA:
· Pamučne pidžamice za uzrast 0-2 godine
· Tetra pelene
HIGIJENA:
· Pelene (sve veličine: Junior, Small, Medium, Large)
· Dječje kupke, Dječji šamponi za kosu, Tekući sapun
· Omekšivač rublja, deterdženti za rublje (bijelo i šareno)
Prilikom planiranja donacije molimo izbjegavati sve vrste slatkiša i grickalica.

Više i na webu kluba na linku…

Srdačan pozdrav!