Nedjelja | 26.01.2020

SVETA GERA

Polazak – U 6.00  ispred hotela Turist krečemo preko Jastrebarskog i Krašića  do Sošica . Nakon kavice krečemo iz Sošica prema Sv. Geri a rekreativna grupa  na pl. vrh Pliješ.

Planinarska dionica –  Planinarska grupa kreče prema vrhu Sv. Gera pod vodstvom organizatora pohoda – Pd. Dubovec iz Karlovca.

Predviđeno vreme za planinarenje je od 5 do 6 sati.

Rekreativna grupa – rekreativci se kreču prema p.k.Vodice i nastavljaju prema vrhu Pliješ. Na  povrataku  prema Sošicama posječuju slap Sopot i jamu Jazovka.

Oprema – standardna oprema,dobre cipele,slojevita odječa pogodna kao zaštita od mogučeg vjetra i kiše a i snijega.

Napomena – Na izlet ponjeti važeču planinarsku iskaznicu uz ostale dokumente.

— prehrana iz ruksaka .

–U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjete vodiči imaju pravo izmjene plana

Povratak – u 16 ,30 iz Sošica i posjet Krašiču.

Cjena – za veliki autobus – 70 kn.                                                                                                                                                                                                                                                                                      – aktivisti društva – 60 kn.

Prijave – na sastancima društva kod vodiča   Josip Kovačić    0989282687

drugi vodič     Vladimir Češnjaj

PDF programa možete preuzeti OVDJE!