NOVI IZLETNOVI IZLET

Nedjelja | 20.10.2019

ŠETNICA UZ IZVOR RJEČINU

Polazak: – u 5,00 sati ispred hotela Turist krećemo prema Rijeci uz jedno stajanje.

Planinarska grupa – Vladimir Češnjaj zavisno o vremenu vodi planinarsku grupu. Uspon na neki vrh u zaleđu pl. doma Hahlići (Obruč, Pakleno, Fratar).

Predviđeno vrijeme za planinarenje je od 5 do 6 sati.

Rekreativna grupa – Josip Kovačić vodi rekreativnu grupu uz Rječinu od Trsata pa do izvora. Za ovu dionicu treba oko 5 do 6 sati laganog hoda. Dužina staze je oko 19 km uz mogućnost da istu skratimo.

Oprema – standardna oprema, dobre cipele, slojevita odjeća pogodna za zaštitu od mogućeg vjetra i kiše.

Napomena – na izlet ponijeti važeću planinarsku iskaznicu uz ostale dokumente.

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i fizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost, te da će se pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

Vodiči zadržavaju pravo izmjena programa u skladu s uvjetima na terenu.

Povratak – u 18,00 sati iz naknadno dogovorenog mjesta okupljanja.

Cijena – za veliki autobus – Vanjski članovi…………………………….. 130,00 kn.

Članovi HPD „HIV“ Varaždin………. 110,00 kn.

Aktivisti………………………………….. 90,00 kn.

Bude li minimalno 30 ljudi idemo malim autobusom te je tada cijena za sve planinare 110,00 kn.

Prijave – na sastancima društva kod vodiča: Josip Kovačić – 0989282687

Vladimir Češnjaj – 0997011646

PDF programa možete preuzeti OVDJE!