Utorak | 25.06.2019

KRK 2019

Polazak u 4.00 sata ispred hotela „Turist“ Varaždin

PROGRAM: Prijevoz autoputem do Oštrovice i zatim na Krčki most. Vožnja otokom do mjesta Treskavac, gdje se odvaja planinarska grupa za pješačenje preko otočkih vrhova sa najvišim vrhom Obzova – 569 mnv. Sveukupno oko 3 sata hoda uz veliku izloženost suncu u slučaju vedrine. Ostali sudionici produžuju busom do Baške, gdje postoje, uz kupanje,  mnogobrojne mogućnosti rekreacije: Posjeta akvarijumu, Zavičajnom muzeju, posjeta Baščanskoj ploči u Jurandvoru, pješačenje do crkve ili dalje stazom „Put Mjeseca“ na brdo Mjesec – 2 sata lagano.

Sudionici uspona na Obzovu spuštaju se u Baščansku Dragu i dalje autobusom u Bašku gdje se priključuju ostalim sudionicima.

Povratak iz Baške oko 17.00 sati s dolaskom u Varaždin oko 21.00 sat.

CIJENA PRIJEVOZA:  Članovi HPD „MIV“ Vž –       150,00 kn

Aktivisti:                                  120,00 kn

Članovi ostalih društava:     200,00 kn

OPREMA: Standardna planinarska oprema s naglaskom na zaštitu od sunca. Za uspon na Obzovu obavezne gojzerice radi strmog spusta po kamenjaru.

Vodiči zadržavaju pravo promjene odnosno nadopune plana izleta u skladu s uvjetima na terenu. Svaki sudionik izleta mora imati uplaćenu članarinu za tekuću godinu.

PDF programa možete preuzeti OVDJE!