Subota | 17.11.2018

Kriška gora-Tolsti vrh(1715mnv)

ZAHTJEVNOST: srednje teška planinarska tura

OPIS PLANINARSKE STAZE:

1. DAN (Subota, 17.11.2018.):

Polazak iz Varaždina u 6:00 sati ispred hotela Turist, vožnja do Gozda u Sloveniji uz stajanje po potrebi. Povratak u Varaždin u večernjim satima.

• Duljina staze oko 10km (oko 4 sata hoda)
  • Visinska razlika oko +/- 825m

OPREMA: Standardna planinarska oprema prilagođena vremenskim uvjetima (gojzerice, štapovi, slojevita odjeća, rezervna odjeća za presvlačenje, jakna sa kapuljačom, zaštita od vjetra, kiše, sunca, snjega). Ponijeti dovoljno tekućine.

PIĆE I HRANA: Hranu i piće za planinarske ture trebate osigurati sami (iz ruksaka). Planinarski dom je dobro opskrbljen pićem, a hrana će se posebno dogovoriti ako će biti interesenata.

Cijena prijevoza:

Aktivisti:                                                         100 kn po osobi

Članovi HPD „MIV“ Varaždin:                    110 kn po osobi

Rezervacija mjesta u autobusu se osigurava isključivo uplatom pune cijene.

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i fizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost, te da će se pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

Vodiči zadržavaju pravo promjene odnosno nadopune plana izleta u skladu s uvjetima na terenu
Svaki sudionik izleta mora imati uplaćenu članarinu za tekuću godinu.
Obavezno ponijeti osobnu iskaznicu ili putovnicu, te planinarsku iskaznicu.SVOJE SMEĆE UVIJEK NOSITE U DOLINU !

Kontakt osobe:

Domagoj Potrebica: dpotrebi@gmail.com; 095-1976-126

Siniša Vrbanić: s.vrbanic@bomark.hr , 099-8037-033

PDF programa možete preuzeti OVDJE!