Subota | 11.05.2019

Karlovac-Stari grad Dubovac

POLAZAK: 11.05. 2019. u 6.00 sati – parkiralište hotela “ Turist“.

PLAN IZLETA :    U 6.00 sati idemo autoputom do Karlovca. Od 8 do 9.30 okupljanje sudionika uz planinarsku kavu i besplatan razgled Aquatike-slatkovodnog akvarija Karlovac.

U 9.30 polazak na hodanje prema Starom gradu Dubovac. Vrijeme hodanja 1.30 sati.

Od 11 do 11.30 razgled starog grada Dubovac.

U 11.30 polazak Dubovačkim planinarskim putem prema planinarskoj kući „Zvonimir Plevnik“. Vrijeme hodanja 1.30 sati.

Sudjelovanje na manifestaciji „15. dubovački planinarski kotlić“, ručak i druženje sa ostalim planinarima.

Rekreativci će moći samo sudjelovati na manifestaciji, uz osiguran prijevoz.

Oko 16 sata povratak za Varaždin. Dolazak u Varaždin je predviđen oko 18.00 sati.

ZAHTJEVNOST:       Ne zahtjevni planinarski put.

OPREMA:                  Planinarske cipele, štapovi, mogućnost lošeg vremena (zaštita od vjetra, kiše), slojevita odjeća.

PREHRANA: Iz ruksaka ili u organizaciji domaćina.

Svi sudionici izleta moraju imati ovjerenu planinarsku iskaznicu za 2019 g.

Svaki planinar polazi na izlet na vlastitu odgovornost !

POVRATAK: Oko 16 sati iz Karlovca, dolazak u Varaždin oko 18 sati.

CIJENA:                                autobus 30                                                               autobus 49

članovi HPD „Miv“-a          70,- kn                                                                        60,- kn

aktivisti HPD „Miv“-a         60,- kn                                                                        50,- kn

vanjski članovi HPD-a       90,- kn                                                                        80,- kn

Vodič:            Sekulić Srećko 095/86 10 159

PDF programa možete preuzeti OVDJE!