Petak | 18.09.2020

Jablanac

PROGRAM:

Petak 18.09. –  Polazak ispred hotela Turist u 7.00 sati. Vožnja prema Jablancu sa stajanjem u  odmorištu Draganić ili Dobra. Nastavak vožnje do Senja u kojem stojimo 1 sat. Razgledavanje grada i opskrba, pošto u Jablancu nema trgovine. Dolaskom u Jablanac smještamo se u naš pl.dom –slobodno poslijepodne.

Subota, 19.08. – nakon ustajanja i doručka polazak u pravcu Zavratnice i Vidikovca dužom, 2 sata, ( obavezne gojzerice ili jače patike) i kraćom stazom, 40 min, preko kule.

Kupanje u Zavratnici – plaća se ulaznica s popustom za grupu 10 osoba – 15,00 kn

Nedjelja, 20.08. – nakon ustajanja i doručka polazak u pravcu Stinice – 90 minuta.

Kupanje u Stinici ili putem. Povratak u Jablanac – slobodno do polaska.

17.00 sati – Povratak u Varaždin s dolaskom oko 21.00 sati.

Ovisno o interesu postoji mogućnosti prijevoza autobusom na Alan, pješačenje od Jablanca do Alana – 4 sata uspona, pješačenje od Alana do Zečjaka – 2 sata u oba smjera.

Cijena noćenja za članove 2×55,00 kn. Članove HPD MIV 2×40,00 i aktiviste 2×30,00 kn plus boravišna pristojba 2 x 10,00 kn.

Cijena prijevoza: – puna cijena: 170,00 kn, članovi MIVa 130,00 kn i aktivisti 100,00 kn.

Prehrana moguća vlastitom pripremom u dvije kuhinje doma, u hotelu „Lux“ ili pizzeriji „Oaza“ u Jablancu.

U slučaju lošeg vremena ili nekih drugih nepredviđenih okolnosti vodič ima pravo na izmjene u predviđenom programu a svaki učesnik svojom uplatom se obavezuje pridržavati plana.

Obzirom da je ovaj izlet zamjena za planirani izlet u Sloveniju prednost prijava imaju prijavljeni za taj izlet sa uplaćenom akontacijom i to do 1.09.

PDF programa možete preuzeti OVDJE!