NOVI IZLETNOVI IZLET

Subota | 26.06.2021

Jablanac

Izletnička sekcija hpd –„ MIV“ dana 26-27.06.2021 god. organizira dvodnevni izlet  prvenstveno za djelatnike MIV-a –članove  društva.

Subota –  polazak 26.06. sa parkirališta ,hotela Turist,u 5.00 sati ,

a zatim s NOVE LOKACIJE GOSPODARSKA 43.

Vožnja prema Jablancu sa stajanjem u  odmorištu Draganić 30 min.

Nastavak vožnje do Senja  u kojem stojimo 1 sat. Razgledavanje grada

i opskrba pošto u Jablancu nema trgovine. Dolaskom u Jablanac

smještamo se u naš pl.dom –slobodno poslijepodne. Večera – roštilj.

Nedjelja – nakon ustajanja i doručka (kobasice,čaj) oko 9.00 sati polazak u pravcu

Alana, do ručka – (opet roštilj) kupanje i  pospremanje i  boravak na plaži,

ostatak vremena do 17.30 sati kad je predviđen povratak za Varaždin.

Cijena – 250 kn. U tu cijenu je obračunat prijevoz autobusom , noćenja , roštilja i boravišne takse. Troškove  piča svaki učesnik izleta snosi samostalno.

Važno – Prednost kod prijava imaju djelatnici – članovi društva, ali i mjesta popunjavamo sa zainteresiranim članovima pl.društva. do 18. 06.2021 god.

Smještaj po sobama kao i sve druge stvari vezane uz roštilj, dom i boravak u njemu rješava pomočni organizator Slavko Melnjak dok  je Josip Kovačić zadužen za planinarski dio i putovanje.    Svaki učesnik mora ponijeti važeču pl.iskaznicu i ostale dokumente.

U slučaju lošeg vremena ili nekih drugih nepredviđenih okolnosti vodič ima pravo na izmjene u predviđenom programu a svaki učesnik svojom uplatom se obavezuje pridržavati plana.

Prijave i uplate – stara lokacija –Branko Bukal   091 5208165

–  nova  lokacija – Josip Kovačić    098  9282687

Vodič  – Josip Kovačić   098 9282687

Pomoćni  vodić –Slavko Melnjak  0997060175

PDF programa možete preuzeti OVDJE!