NOVI IZLETNOVI IZLET

Dani planinara HPD MIV-a Varaždin
04.06.2022.

Poštovani planinari,

Povodom Dana osnivanja Društva već dugi niz godina organiziramo susrete planinara u prirodi pod nazivom „Dan planinara MIV-a“ na području Varaždinske županije. Stoga Vas Pozivamo da ove godine zajedno sa nama obilježite 42. godine postojanja društva HPD MIV-a Varaždin. Susret će se održati u Varaždinskim toplicama dana 04. lipnja 2022. godine (subota) – Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Ulica Grada Vukovara 1, 42223 Varaždinske Toplice. Polazak je u 7:00 h sa parkirališta kod groblja u Varaždinu te je predviđeno okupljanje u Varaždinskim toplicama u razdoblju od 07:30 do 08:00 sati.

U sklopu susreta organizirati će se dvije planinarske ture, i to:
OPCIJA 1 – „Toplička šetnica“
Polazak iz Osnovne škola Antuna i Ivana Kukuljevića škole u Varaždinskim Toplicama te pokret na šetnju topličkim krajem. Osnovna škola – park – vrh Tonimir – slap – Osnovna škola.

OPCIJA 2 – „Od Kalnika do Toplica“
Polazak iz Osnovne škola Antuna i Ivana Kukuljevića škole u Varaždinskim Toplicama u 08:30 sati i vožnja do Kalnika. Pokret na turu preko Pece i Ljubelja do Varaždinskih Toplica. Planirano trajanje ture je oko 5 sati i oko 20 km hodanja.
Planinarsko društvo osigurava prijevoz za članove društva HPD MIV iz Varaždina i obrok za sve sudionike pohoda (domaće i vanjske) kod Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića u 13:00 sati. Za sve je organiziran povratak autobusima iz Varaždinskih Toplica u Varaždin u 17:00 sati.

Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate ovu svečanost.

Molimo sva društva i članove da se prijave i potvrde svoj dolazak najkasnije do srijede 26.05.2022. godine kako bismo mogli osigurati i pripremiti dovoljan broj obroka. Učešće iznosi 20,00 kn u što su uključeni ručak i prijevoz, a vanjski članovi sa vlastitim prijevozom imaju osiguran ručak. Za članove HPD MIV Varaždin uplate se vrše srijedom od 18:00 do 19:00 sati kod Marka Pokosa, Srećka Sekulića ili Domagoja Potrebice na adresi sjedišta Društva, a vanjska društva će primati uplate kod svog predstavnika

Kontakt osobe:
Marko Pokos (prijave/potvrde za društva oko dolaska): markopokos@gmail.com 091-5148-465
Srećko Sekulić (prijave za OPCIJU 1): ssekulic54@gmail.com 095-8610-159
Domagoj Potrebica (prijave za OPCIJU 2): dpotrebi@gmail.com 099-4899-556

Predsjednik HPD MIV Varaždin:
Goran Tišljar

PRIJAVA  OVDJE!

PREGLED PRIJAVA – OVDJE!

PDF programa možete preuzeti – OVDJE!