Nedjelja | 12.05.2013

Čevo – 12. svibanj 2013. g.

Izvještaj

IZLET SEKCIJE „SVAKI TJEDAN – IZLET JEDAN“ NA ČEVO, 12.05.2013.

Prijevoz je trebao biti izvršen vlakom do Krušljevca s polaskom u 6.44 sati, ali su se na izlet odazvala samo tri člana pa smo se automobilom Andabaka Predraga uputili do Podevčeva.

Nakon kavice i pića krećemo trasom kraj kleti obitelji Robina do Malog Čeva i vrha Čeva.

Na Balkonu kod klijeti odmaramo uz hranu i piće. Nastavljamo s sjeverne strane Čeva do Podevčeva.

Odlučujemo se na još jedno pješačenje, od Beletinca sjevernom stranom Briške na Brišku.

Tu odmaramo kod Predragove šogorice koja nas časti pićem i kolačima. Sa Briške se zatim spuštamo u Beletinec južnom stranom po makadamskom putu kako bi izbjegli asfalt. Naš izlet završava kod seoskog gospodarstva blizu  Svetog Ilije a tu smo posjetili i domaćinstvo našeg člana Cecelje Stanka.

Vrijeme je bilo idealno za šetnju, promjenjivo oblačno i ne pretoplo.

Predrag Andabaka donirao je prijevoz.

Sudjelovali:

1. Turkalj Milan