NOVI IZLETNOVI IZLET

Program izleta na:

Brač

(06.10.2018. – 08.10.2018.)

Polazak iz Varaždina u petak 5.10.2018. u 22:00 sata ispred hotela Turist.

1. DAN (Subota, 6.10.2018.)

Vožnja do Splita te odlazak na trajektom u 6:45 za Brača. Dolazak u Milnu u oko 9:00 i smještaj u sobe.

Odlazak na najviši jadranski otočni vrh Vidovu Goru (780 m). Autobusom se može doći pod sam vrh (200 m do vrha) s kojeg se pruža pogled i na Bolsku špicu.

Orijentacijsko natjecanje na srednje staze u 14:00 iz mjesta Orlovice za one koji to žele.

1. DAN (Nedjelja, 7.10.2018.)

Ustajanje, doručak i pokret autobusom do mjesta Murvica. Posjet pustinji Blaca do koje ima dva i pol sata hoda. Na povratku stajemo u mjestu Brač, moguće kupanje na Zlatnom ratu.

Orijentacijsko natjecanje na srednje staze u 11:00 iz mjesta Orlovice za one koji žele.

1. DAN (Ponedjeljak, 8.10.2018.)

Ustajanje, doručak i pokret autobusom do mjesta Postira. Slobodno vrijeme u Postirama ili sprint orijentacijsko natjecanje u 10:00 za one koji to žele. Moguć odlazak na plažu Lovrečina. Odlazak u Supetar na trajekt u 15:30 za Split. Povratak u Varaždin očekivan u večernjim satima.

ZAHTJEVNOST: Lagana planinarska tura.

OPREMA: Standardna planinarska oprema prilagođena vremenskim uvjetima (gojzerice, štapovi, slojevita odjeća, rezervna odjeća za presvlačenje, jakna sa kapuljačom, zaštita od vjetra, kiše, sunca) i oprema za plažu.

PIĆE I HRANA: Smještaj je u apartmanima pa hranu možete pripremiti sami.

CIJENA:

• Članovi: 580 kn
  • Aktivisti: 510 kn

CIJENA IZLETA UKLJUČUJE: TROŠKOVE PRIJEVOZA AUTOBUSOM,TRAJEKT SPLIT-SUPETAR I OBRATNO, 2 NOĆENJA S BORAVIŠNOM TAKSOM U KONFORNIM APARTMANIMA.

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i fizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost, te da će se pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

Vodiči zadržavaju pravo promjene odnosno nadopune plana izleta u skladu s uvjetima na terenu
Svaki sudionik izleta mora imati uplaćenu članarinu za tekuću godinu.
Obavezno ponijeti osobnu iskaznicu ili putovnicu, te planinarsku iskaznicu.

Kontakt osoba:

Marina Kopjar: kopjarm@gmail.com 098-591-085

PDF programa možete preuzeti OVDJE!