POPUNJEN !!-IZLET GODINE -Crna Gora – Durmitor (18.06.-25.06.2022.)

HPD MIV VARAŽDIN

IZLETNIČKA SEKCIJA

vodi vas na IZLET GODINE

Crna Gora – Durmitor

(18.06.-25.06.2022.)

ZAHTJEVNOST: srednje teška planinarska tura

OPIS PUTA:

1. DAN (SUBOTA, 18.06.2022.) Polazak iz Varaždina u 00:01 kod groblja. Vožnja autobusom do Sarajeva gdje se planira pauza od 4 sata. Turističko razgledavanje Sarajeva. Nakon toga vožnja dalje do Žabljaka u Crnoj Gori gdje smo smješteni u planinarskom domu Neviđeno.
  1. DAN (NEDJELJA, 19.06.202.)

A GRUPA: Uspon na Crvenu gredu, 2164mn

B GRUPA: Hodanje oko Jablan jezera

1. DAN (PONEDJELJAK, 20.06.2022.)

A i B GRUPA: Uspon na Vasojevića kom, 2461mnv. Lagano hodanje oko 3 sata

U povratku obilazak mosta Đurđevića Tari.

Opcija tko želi : zip line koji se dodatno naplaćuje i nije u cijeni putovanja

1. DAN (UTORAK, 21.06.2022.)

A GRUPA: Uspon na Prutaš, 2393mnv

B GRUPA: Uspon do Škrčkog pogleda

1. DAN (SRIJEDA, 22.06.2022.)

A i B GRUPA: Zminje jezero, Crno jezero, Barno jezero. Hodanje oko 4 sata

1. DAN (ČETVRTAK, 23.06.2022.)

A GRUPA: Uspon na Bobotov kuk, 2523mnv

B GRUPA: Uspon do jezera Zeleni vir

1. DAN (PETAK, 24.06.2022.)

A i B GRUPA: Obilazak manastira Ostrog, NP Lovčen i posjet Njegoševom mauzoleju na Lovčenu

1. DAN (SUBOTA, 25.06.2022.)

A i B GRUPA: Rafting na Tari ili krstarenje po Pivskom jezeru

Povratak u Varaždin u kasnim večernjim satima

OPREMA: Standardna planinarska oprema prilagođena vremenskim uvjetima (gojzerice, štapovi, slojevita odjeća, rezervna odjeća za presvlačenje, jakna sa kapuljačom, zaštita od vjetra, kiše, sunca, noćna lampa, vreća za spavanje).

PIĆE I HRANA: Pripremiti osobnu prehranu za prvi dan. Svaki drugi dan će mo imati mogućnost opskrbe u nekoj od trgovina. Svaki dan imamo osiguran polupansion koji je uključen u cijenu izleta (doručak i večera)

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i fizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost, te da će se pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

CIJENA IZLETA:

– 2.400 HRK za aktiviste društva

– 2.550 HRK za članove društva (minimalno 1 godina već član u društvu)

– 2.700 HRK za članove drugih društava i za članove koji su se učlanili ove godine prvi puta

U cijenu izleta uračunato:

• Prijevoz autobusom
  • Polupansion (7 dana, doručak i večera)
  • Rafting Tarom ili vožnja brodom po Pivskom jezeru
  • Takse i ulaznice u NP Tara, NP Durmitor, PP Komovi, NP Lovčen, Njegošev mauzolej
  • Skiperi i vodiči

NAČIN PRIJAVE:

1. Kontaktirati glavnog vodiča – bez odobrenja se ne može prihvatiti uplata avansa.
  2. Uplata akontacije od minimalno 750,00 HRK koje je potvrda sudjelovanja na izletu. Kod odustajanja NEMA povrata akontacije! Provjeriti sa glavnim vodičem da li ima nekoga na listi čekanja da ide umjesto Vas ili provjeriti da li zamjena koju ste odabrali može umijesto Vas. Potvrda od glavnog vodiča obavezna! Uplate se primaju svaku prvu srijedu u mjesecu u prostorijama društva ili po dogovoru sa vodičem.
  3. Ostatak uplate može i u 3 rate. Zadnja rata mora biti uplaćena do 01.06.2022.
  4. Redosljed upisa:
  • Prvih 7 dana od objave samo aktivisti HPD MIV-a
  • Drugih 7 dana imaju pravo članovi koji su barem godinu dana članovi HPD MIV-a
  • Nakon toga imaju pravo upisa svi ostali članovi

Za prelazak granice i putovanje u autobusu trebaju Vam važeči osobni dokumenti (važeča osobna iskaznica ili važeča putovnica) i sve potvrde koje će vrijediti u vrijeme polaska, a traže se na graničnim prijelazima u Hrvatskoj, BiH i Crnoj Gori. Ovisno o COVID-19 odlukama/situaciji treba imati važeče COVID-19 potvrde koje će biti potrebne u to vrijeme. Na graničnim prijelazima skupina neće čekati na pojedinačna testiranja.

Vodiči zadržavaju pravo promjene odnosno nadopune plana izleta u skladu s uvjetima na terenu.
Svaki sudionik izleta mora imati uplaćenu članarinu za tekuću godinu.
Obavezno ponijeti osobnu iskaznicu ili putovnicu, te planinarsku iskaznicu.

SVOJE SMEĆE UVIJEK NOSITE U DOLINU !

Kontakt osobe:

Domagoj Potrebica:     dpotrebi@gmail.com                099-4899-556    (GLAVNI VODIČ)

Danijela Gregur:        danijela.gregur@gmail.com       098-1756-529

Josip Marasović:                                                         091-5690-253

IZLET POPUNJEN!!

PDF programa možete preuzeti – OVDJE!

PREGLED PRIJAVA – OVDJE!