Obavijest za prosinac 2017.

Poštovani članovi!

Na linku se nalazi Informativni list za mjesec prosinac.

U utorak, 28.11. održati će se sjednica UO na kojoj ćemo potvrditi planove za iduću godinu, ažurirati sve Pravilnike društva te donijeti odluku o članarini koja će vjerojatno ostati ista obzirom da je i cijena članskih markica odnosno doprinosa Hrvatskom planinarskom savezu ostala ista (15,00 kn za mladež i umirovljenike te 30,00 kn za seniore)

Članarinu možete obnoviti već od 1.12. kako bi se izbjegle gužve nakon Nove godine.

Važno je da kod učlanjenja ažurirate svoje osobne podatke u odnosu na vašu Pristupnicu ako se nešto mijenjalo.

Svi članovi koji u 2017. godini nisu obnovili članarinu, a nastaviti će članstvo u 2018. godini, tretirati će se kao novi članovi, odnosno, morati će uplatiti upisninu od 20 kn, što ne vrijedi jedino za mladež.

Ove godine postignut je novi rekord u broju članova – preko 1300 članova.

Svi koji želite kupiti kalendar Hrvatskog planinarskog saveza, koji sadrži i kalendar planinarskih aktivnosti Saveza i Društava, trebate uplatiti 30,00 kuna i isti podignuti od 29.11. u Trakošćanskoj 24.

Tajništvo HPD MIV Varaždin
Informativna sekcija