Informacije za travanj 2017.

Održana je izborna godišnja Skupština na kojoj su u rukovođenje Društvom uključene nove i mlade i stare i nove i iskusne snage.

Smjena je došla u trenutku rekordnih rezultata u aktivnosti Društva, sa sređenim i uhodanim sistemom rada prilagođen suvremenim metodama, posebno što se tiče internetskog i informatičkog praćenja i prikazivanja poslovanja.

Sve ono što je potrebno znati svakom članu za uključenje u aktivnosti sadržano je u godišnjem informativnom listu.

Uz godišnji informativni list na linku se nalazi i mjesečni program za mjesec travanj 2017.

I ovom prilikom čestitamo svim članovima koji su se prihvatili poslova u tijelima upravljanja Društvom, a sve članove pozivamo da u duhu planinarske etike pomognete u ostvarivanju još boljih rezultata.

Informativna sekcija poziva zainteresirane za preuzimanje uređivanja informativnih listova da se prijave dosadašnjem uređivaču Milanu Turkalj, 091/5701392 ili na mail turkaljmbg@gmail.com

Informativna sekcija