Događanja u lipnju 2015. g.

Poštovani članovi!

Na linkovima se nalaze Informativni list za lipanj te plakat proslave 35. obljetnice Društva i Dana planinara MIV-a u Lepoglavi

Za sudjelovanje na proslavi u Lepoglavi obavezne su prijave radi organizacije prijevoza i osiguranja ručka.

Učešće iznosi 20,00 kn.

Izlet godine radi nemira u Makedoniji neće se održati pa se u zamjenu organizira izlet u Sloveniju – Triglavski nacionalni park od 25.06. do 28.06.2015.

Svi koji ste uplatili akontacije za Makedoniju trebate doći u srijedu od 18.00 sati u Trakošćansku 24 i sa sobom ponijeti uplatnice radi povrata novca a svima koji sudjeluju na izletu u nedjelju u Samoborsko gorje novac će se vratiti na izletu.

Izlet sekcije “Čevo” u Gorski kotar (Delnice – Petehovac) odgađa se za subotu 23.05. Za taj izlet kao i za izlet na Velebit – Jablanac 23. i 24.05. vjerojatno će biti nešto mjesta i za ostale članove pa se potrebno prijaviti vođama puta. Programi izleta su također na linkovima.

Stigle su prigodne majice povodom proglašenja za najbolju planinarsku udrugu HPS-a u 2014. godini koje možete nabaviti po cijeni od 40,00 kn. Izgled majice pogledajte na linku.

Srdačan pozdrav!

Tajništvo HPD MIV Varaždin