NOVI IZLETNOVI IZLET

POLAZAK:

27.09.2017.(srijeda) u 21 h ispred hotela “Turist” Varaždin

PLAN PUTA:

Autocestom preko Zagreba,Zadra do Splita.

Usputno zaustavljanje na odmorištima.

DAN I.   28.09.2017. ČETVRTAK

Dolaskom u Split u 5 sati trajektom odlazimo na otok Hvar u mjesto Starigrad (vožnja 2  sata).

Nastavak autobusom do grada Hvara. Kod tunela grupa koja se penje vrh Svetog Nikole – najvišeg otočkog vrha 626 mnv do kojeg je potrebno 2 sata, nastavlja planinarenje (žig HPO-a),a ostali odlaze do grada Hvara na obilazak i razgled.

U 12.30 sati grupa iz grada Hvara odlazi autobusomnatrag u Starigrad na trajekt te usput kod tunela kupi grupu sa vrha te svi skupa nastavljamo u Starigrad na trajek tkoji ide u14.00 sati za Split. Iz Splita u 16.45 krećemo trajektom na otok Brač u mjesto Supetar (1sat vožnje). iz Supetra autobusom odlazimo u mjesto Milnu gdje se smještamo u apartmane u vili Dada i Di-

da.Zajedničko druženje i noćenje.

DAN II.   29.09.2017. PETAK

U 9.00 odlazimo autobusom prema Nerežišću, odnosno u posjet samostanu “Pustinja Blace”. Izlet je predviđen za hodače, pješačenje dva sata, a ostali imaju razgled Milne i rekreacija.

DAN III.   30.09.2017. SUBOTA

Treči dan predviđen je uspon na najviši jadraski otočni vrh Vidovu Goru 780 mnv (žig HPO-a).Vidova Gora poznata je po monumentalnom križu visine 12 metara koji je napravljen od bijelog Bračkog kamena.Na vrhu se nalazi teleko-munikacijski objekt i konoba,a i najljepši pogled na poznatu Bolsku špicu.

Autobusom krećemo u 9.00 sati i dolazimo pod sam vrh (200 m do vrha).

Nakon kraćeg zadržavanja odlazimo busom u Bol i na Bolsku plažu. Moguće je kraće zadržavanje u planinarskoj kući Gažul (574 mnv. – žig kuće). Povratak u Milnu na noćenje.

DAN IV.  1.10.2017. NEDJELJA

Nakon doručka,pakiramo stvari,napuštamo apartmane te u 11 h napuštamo Milnu i odlazimo za Supetar.Razgled istoimenog grada,a  12,30 polazak za Split. Mogučnost kračeg zadržavanja u

Splitu ili usputni posjet staroj tvrđavi Klis koja se nalazi na prijevoju između Kozjaka i Mosora.

Povratak Dalmatinom za Varaždin,usputno stajanje te dolazak u Varaždin u večernjim satima.

OPREMA:   Standardna planinarska oprema za planinarenje –obavezne planinarske cipele

zaštita od sunca-kiše,štapovi,kao i oprema za plažu.

CIJENA IZLETA:

Članovi društva                 550,00

Aktivisti                          480,00

MOGUĆE UPLATE U 2 RATE,ZADNJA UPLATA DO 15.09.2017. GODINE

CIJENA IZLETA UKLJUČUJE: -TROŠKOVE PRIJEVOZA AUTOBUSOM

-TRAJEKT SPLIT-HVAR

-TRAJEKT SPLIT-SUPETAR

-3 NOĆENJA S BORAVIŠNOM TAKSOM U VISOKO

KONFORNIM APARTMANIMA OD 4 DO 7 LEŽAJA.

APARTMANI SADRŽE:KUHINJU,BLAGOVAONU,TV,KUPAONU,RUČNIKE,TERASU I VANJSKI BAZEN.

uputa vodiča.

VODIČI:  LADISLAV NOVAK      098-92 55 090

MILAN TURKALJ         091-57 01 392

PDF plana izleta možete preuzeti ovdje